Середа, 23 січ. 2019
 
 
Дошка пошани Друк

Комунальне управління «ЖРЕУ», а точніше домоуправління №2 створювалося на основі злиття двох відомчих житлових фондів – авіапідприємства та відомчого фонду Міністерства оборони. Штат при створенні налічував усього 60 чоловік. Але місто росло, будувалися нові будинки, і згодом домоуправління переросло в житлово-експлуатаційну контору (ЖЕК), маючи при цьому обласне підпорядкування. Саме в ті роки становлення і формувався кістяк нинішнього трудового колективу КП “ЖРЕУ”.

Його історія пов’язана з наступними іменами:

 

hvorostiankaХВОРОСТЯНКА Іван Миколайович

директор комунального підприємства «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління».

 

У 1985 році по переводу із Комбінату комунальних підприємств був прийнятий на посаду головного інженера ЖЕК-2 Іван Миколайович Хворостянка. З перших днів роботи він проявив себе настільки енергійною, цілеспрямованою та далекоглядною людиною, що весь трудовий колектив прийняв його як лідера.

Тому, коли постало питання призначення на посаду начальника Бориспільської ЖЕК-2 Хворостянка Івана Миколайовича, то всі працівники одноголосно на загальних зборах проголосували за його кандидатуру. І не помилились у своєму виборі.

Із 28 років праці в КП «ЖРЕУ» 24 роки ця самовіддана, талановита в своїй професійній діяльності людина очолює колектив. Багато змінилося з того часу, коли Іван Миколайович переступив поріг ЖЕК-2. Перераховувати всі досягнення за ці роки немає потреби, так як мабуть кожна людина в місті Борисполі знає Комунальне підприємство «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління» та його начальника Хворостянка Івана Миколайовича, який вніс вагомий внесок у розвиток міста та «виростив» нових керівників, що очолюють інші підприємства та організації.

Дуже вдячні Івану Миколайович ветерани Великої Вітчизняної війни, які працювали на підприємстві, а тепер знаходяться на заслуженому відпочинку. Про них ніколи не забуває керівник. Він кожного року запрошує ветеранів на свято День Перемоги, нагороджує подарунками чи грошовими преміями.

Хворостянка Іван Миколайович був обраним депутатом Бориспільської міської ради і очолював постійну депутатську комісію з питань землекористування та комунального господарства з 1998 по 2006 рік. Розробив та приймав участь в програмі реформування житлово-комунального господарства міста.

За високі професійні здібності та наполегливий характер Іван Миколайович неодноразово відзначався нагородами виконавчого комітету Бориспільської міської ради. Також він був нагороджений нагрудним знаком ЦК профспілки України та відзначений Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника).

 

zhelevskyЖЕЛЕВСЬКИЙ Василь Іванович

слюсар-сантехнік

 

 

14 років пропрацював в ЖЕК-1 слюсарем-сантехніком і уже 21 рік працює в комунальному підприємстві «ЖРЕУ»   слюсарем сантехніком п’ятого розряду.   35 років якісно і вчасно виконує завдання керівництва, які потребують високої професійної майстерності, являється наставником для молоді. Мешканці житлового масиву дуже вдячні Василю Івановичу за його наполегливу та сумлінну роботу, яку він виконує з великим задоволенням.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gorbatkoГОРБАТКО Ганна Лук’янівна

бригадир робітників з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями

 

Добродушна працівниця, яку поважають мешканці будинків житлового масиву як ЖЕК-1 так і КП «ЖРЕУ», які вона прибирає на протязі 34 років. Ганна Лук’янівна добросовісно і сумлінно працює в комунальному підприємстві і на даний час очолює бригаду робітників з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kobyzkaКОБИЗЬКА Віра Андріївна

начальник дільниці №1

 

30 років пов’язує ця чудова жінка своє життя з роботою в комунальному підприємстві. Прийшовши в домоуправління КЕЧІ у 1982 році двірником, вона була прикладом самовідданого працівника. На даний час вона працює начальником дільниці № 1, її поважають підлеглі працівники, прислухаються до її порад і ніколи не підводять.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

zadubinniaЗАДУБИННЯ Ганна Іванівна

організатор діловодства

 

 

Працює на підприємстві 29-й рік. Починала свою трудову діяльність в домоуправлінні КЕЧІ на посаді двірника   молодою симпатичною жіночкою, яка виховувала двох маленьких синочків.

Повиростали діти, молодший син Олексій три роки працював в КП «ЖРЕУ» водієм. Певний період Ганна Іванівна працювала комірником-заправником, організатором з постачання відділу матеріально-технічного постачання. На даний час вона займає посаду організатора з діловодства.

Її дуже поважають в колективі, адже вона кожному рада допомогти в скрутні хвилини, надати пораду. Особливо її шанує молода чоловіча половина, тому, що вона має досвід виховання синів і намагається надати слушну пораду молодим працівникам, які тільки починають свою трудову діяльність.

 

 

 

 

 

kravchenkoКРАВЧЕНКО Олександра Григорівна

бригадир робітників з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями

 

 

Хазяйка житлового масиву аеропорту «Бориспіль». І рано вранці і пізно вечором уже 27 років можна побачити цю «бджілку трудівницю» за роботою. ЇЇ знають всі мешканці будинків і неодноразово висловлювали їй подяку за невтомну працю. Олександру Григорівну постійно вибирають бригадиром робітників з комплексного утримання будинків та прибудинкових територій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tarasenkoТАРАСЕНКО Катерина Петрівна

бригадир робітників з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями

 

 

Починала свою трудову діяльність в житлово-експлуатаційній конторі двірником. І ось уже 25 років вона не змінює свою професію. Вона є наставником для молоді, є хорошим бригадиром. ЇЇ поважають працівники бригади, завжди виконують її доручення. Та і мешканці житлових будинків Соцмістечка рахуються з цією працьовитою жіночкою. Неодноразово на її ім’я приходять подяки та привітання від жителів будинків, які вона обслуговує.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaharchenkoЗАХАРЧЕНКО Віктор Миколайович

начальник РБД

 

За 25 років роботи в КП «ЖРЕУ» змінив не одну посаду. Починав з електрика, через півроку став працювати майстром дільниці поточного ремонту, потім був переведений на посаду начальника ремонтно-будівельної дільниці, де і працює по теперішній час. За всі ці роки він проявив себе висококваліфікованим керівником. До його думки прислухаються не тільки робітники, але і інженерно-технічні працівники. Віктор Миколайович завжди прийде кожному на допомогу в скрутну хвилину. Його роботу цінують і мешканці житлового масиву, а також виконавчий комітет Бориспільської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

karpenkoКАРПЕНКО Лідія Василівна

робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями

 

 

25 років працює робітником з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями Лідія Василівна. Всю свою силу та енергію вона віддає служінню добробуту людей. І в спеку і в холод можна бачити цю трудівницю біля своїх будинків, які вона обслуговує. Мешканці ж дуже вдячні їй за те, що вона тримає як під'їзди так і територію в чистоті та порядку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

evdokimovaЄВДОКИМОВА Надія Олександрівна

маляр

 

Надія Олександрівна приїхала з Росії працювати в ЖЕК-2 ще молодесенькою жіночкою з маленькою донькою на руках. Спочатку вона працювала двірником, а потім, перекваліфікувавшись, перейшла працювати в бригаду малярем. Не один під’їзд в будинках житлового масиву КП «ЖРЕУ» був професійно і якісно підштукатурений та пофарбований її вмілими руками. Мешканці неодноразово висловлювали подяку Надії Олександрівні за її нелегку працю.